www.bocekarama.net'e HOŞ GELDİNİZ.ffft

 

Servis Böcek Tarama Hizmeti

Böcek ve Gizli Kamera Riskleri,
Firmamızca Böcek Taraması yapılacak alanlarda böcek, gizli kamera, dinleme cihazı riskine karşı genel bir analiz yapılır. Analiz ile birlikte tarama yapılacak alan, ekibimiz tarafından bir olay yeri olarak değerlendirilerek olay yeri inceleme metotlarından da yararlanılarak kullanılarak ortamdaki böcek ve gizli kameraların tespiti sağlanır. Böcek arama hizmetine en az 4 kişi katılmaktayız. Ekip Şefi, Spektum analiz uzmanı, manuel arama uzmanı, frekans arama uzmanı,

böcek arama şirketleri

 

Profesyonel ekibimizce tespit edilen böcek ve gizli kameralar müşterinin isteği doğrultusunda imha veya bildirim işlemi yapılır. Olay yeri incelemesi, modern kriminal çalışmanın ilk ve temel aşamasıdır. Ekibimizce mağdur, tanık ve faillerin kimlikleri çoğu kez bu aşamada tespit edilebilmektedir.

 

böcek arama şirketi

 

Talebe göre toplanan deliller kriminal ve adli tıp laboratuarına sevk edilerek bilirkişi raporu alınacaktır. İnceleme sonucunda soruşturmanın eksik yönleri tespit edilerek, daha sonra planlı bir şekilde tamamlanmasına çalışılacaktır.

 

Böcek Arama Hizmeti,
Zabata böcek arama hizmetimiz, aşağıdaki şartları ve tehdit kombinasyonlarını kapsamaktadır.

böcek şirketi arama

 

Radyo Frekans Analizi,

Zabata tarafından RF taraması ilk önce kısa mesafede etkili olabilecek FM vericilerini tespit amacıyla gerçekleştirilecektir. Bu bug (böcek) leri bulmak amacıyla kısa mesafe bugdetector, wanzenfinder bulucu cihazlar ile böcek arama yapılır. Bu işlem sırasında böcek sinyali tespit edilirse, böcek ve gizli kamera bulma işleminin ikinci safhasına geçilerek böceğin noktasının tespiti için nokta bugdetector-wanzenfinderler devreye sokulur ve böceğin noktası tespit edilir. Daha sonraki sfahada geniş spectrumlu receiverler devreye sokularak uzun mesafe dinleme yapabilen bug lerin tespiti yapılır. Tespit işleminden sonra böceğin noktasının bulunması için wanzenfinderler devreye sokularak böcekler tespit edilir.

Böcek taraması yapılacak ortamdaki frekansların ayrıştırması yapılır. İlk olarak ortamdaki Jammer varlığının tespitinin yapılması mecburidir. Çoğu böcek taraması yapan firma bunu bilmez, çünkü ortamdaki jammer varlığı tüm RF ile çalışan gizli kamera ve böcekleri off pozisyonuna getireceği için yapılacak gizli kamera ve böcek taraması boşuna yapılmış olacaktır.

Tüm dünyadaki böcek ve gizli kameralar RF radyo frekans yöntemi kablolama yöntemi ve hafıza kartına kayıt ile çalışırlar. Piyasada kötü amaçla kullanılan böcek ve gizli kameralar genelde radyo frekans ile çalışırlar. Ortamda gelişmiş cihazlarla yapılacak RF taraması ile öncelikle bu sistemle çalışan gizli kamera ve böceklerin tespiti yapılır. Ancak RF taraması için üretilen aletler, kablolama yöntemi ile çalışan gizli kamera ve böcekleri tespit edememektedirler. Bunlardan gizli kameraların tespiti için objektif parlatma yöntemi ile çalışan gelişmiş teknolojik cihazlarımızı devreye sokarak arama işlemi yapılmaktadır. Kablolama yöntemi ile çalışan böceklerin tespiti içinse çok detaylı manuel tarama yapılması zorunludur.

Firmamızca Böcek Taraması yapılacak alanda radyo frekans analizi yapılır, daha sonra dış mekanda yapılan radyo frekans analizi ile iç mekandaki analiz karşılaştırılır ve aradaki farklılıklar bulunur .Bu işlem sonucunda arada farklılıklar bulunursa iç mekanda aktif olan böcek, gizli kamera veya başka bir cihazın mevcudiyeti anlaşılır. Ancak bu işlem şehir içinde yüksek frekansa maruz kalan yerlerde uygulanamaz çünkü dış mekandaki yüksek güçteki frekansların boyutları ile iç mekandakiler birbirine karışacaktır. Bu sözü edilen işlem daha çok kırsal kesimlerdeki mekanlarda yapılan böcek aramalarında uygulanabilecektir..

Böcek Taraması Yapılacak Alandaki Elektrik Sistem Analiz,
Bazı gizli kamera ve böcekler elektrik kabloları vasıtasıyla çalışmaktadırlar. Şüpheli araçların ki bunlar telefon makinesi, Abajur, müzik kutusu vb cihazlar olabilir. Bu cihazların hatlarındaki gerilimi ölçerek muhtelif bağlı olan kapalı devre kameraların tespitleri mümkündür. Eelektrikle çalışan tüm cihazlar süpheli alan içinde çalışıp çalışmadığı veya bulunup bulunmadığı gözlenir. Ayrıca genel olarak manuel taramada yapılacaktır.

Standart Dışı Gereksiz Kablolama Analizi,

Sistemde var olmaması gereken, ama aslında görüken gereksiz sisteme dahil edilmiş kabloların tespiti yapılarak analiz edilir. Analiz ile kablolu çalışan gizli kamera ve böceklerin tespiti sağlanır.

• Bilgisayar kabloları

• İletişim kabloları

• Elektrik kabloları

Gereksiz kabloların imhası sağlanır.

Telefon Sistem Analizi,
Böcek Araması Mekanındaki Tüm telefonlar ve telefon hatları böcek ve dinlenme tehlikesine karşı araştırılarak, uygulama sonrası teknik bir değişiklik yapılıp yapılmadığı konusunda durum analizi ve araştırması yapılacaktır. Telefon üzerine sonradan eklenmiş bir verici olup olmadığının analizi yapılamlıdır. Bu böcek arama analizi, telefon aktif veya deaktif esnada iki ayrı durumda sınıflandırılması. Telsiz telefonların el ünitesi ve merkez istasyon arasındaki sinyal uyumsuzluğunun araştırılması ve tespiti.

Infrared Emisyon Analizi, 
Hiçbir kablolama olmadan uzaktan hassas kulaklıklar ile elektromanyetik dinleme yapılabilmesi mümkündür. Bu şekilde dinlemelere karşı ortamdaki kızılötesi yoğunluğu tespiti ve analizi yapılır. Olumsuz bir durum tespit edilirse hassas kulaklığın yeri tespit edilir. Ancak bu dinlemenin önüne geçilmesi çok zordur.

arama böcek şirketleri

 

Detaylı Manuel Fiziksel Arama Hizmeti,
Böcek ve gizli kamera, dinleme cihazı taraması yapılacak ortamda tespiti zor olan kapalı devre sistemlerin tespiti için çok detaylı bir manuel eşya taraması yapılması gerekmektedir. Bunun için ortamdaki tüm eşyalar fiziksel olarak tek incelenip standartlara uygun olmayanlar ölçüsü standartlardan ayrı alanlar tespit edilir ve teknik analiz yapılır.

 

Oto-Uçak ve Diğer Araçlardaki Böcek Tarama,
Otolarınızda ve diğer tüm araçlarınızda böcek, gizli kamera, gps sistemlerinin belirlenmesi,

 

arama böcek şirketi

Cep Telefonu Casus Yazılım Temizlenmesi,
Cep telefonlarınızdaki tüm casus yazılımların tespiti için gerekli işlemlerin yapılması ve telefonunuza format atılması.

 

 

 

 

 

Anahtar Kelime :
böcek ara - böcek arama - gizli kamera - dinleme cihazı - telefon dinleme - casus yazılım - özel dedektif - dedektif - dinleme aygıtları - verici cihazı - gizli kamera bulma - casus verici - dinleme cihazı bulma türkiye - böcek bulma - böcek bulma türkiye - gizli kamera tespiti - böcek tarama - casus böcek - arama hizmeti - bugfinder - wanzenfinder - bugfinder turkey - bugfinder istanbul - böcek dinleme cihazı - böcek arama cihazı - böcek arama hizmeti - böcek tarayıcı - böcek bulucu -  böcek bulma cihazı -  böcek bulan cihaz - böcek bulucu dedektörler - verici tespit cihazı -verici tespit hizmeti - verici dedektörü - gizli kamera böcek - gizli kamera bulucu - gizli kamera bursa - gizli kamera bulma hizmeti - böcek bulma hizmeti - böcek arama firması - böcek arama şirketleri - böcek tarama şirketi - böcek tarama firması - böcek bulma şirketi - böcek bulma firması - gizli kamera bulma şirketi - gizli kamera bulma firması - dinleme cihazı bulma firması - dinleme cihazı bulma şirketi - dinleme tespiti hizmeti - dinleme tespiti -  dinlendiğimi nasıl öğrenirim - dinleme bulma şirketi - dinleme bulma firması - dinleme tespiti şirketi - dinleme tespiti firması - böcek arama şirketi - dinleme tespiti - böcek arama Ankara - böcek arama hizmeti İstanbul - böcek arama bursa - böcek arama İzmir - dinleme cihazı tespit hizmeti İstanbul - gizli kamera bulma hizmeti İstanbul - böcek arama firmaları - böcek arama şirketleri - İzmir - İstanbul - adana - bursa - Antalya - Ankara - gprs cihazı tespit hizmeti - gps cihazı tespit hizmeti - gps bulma - gps araç tespiti - gps nin yerini nasıl bulurum - bug finder - wanzenfinder-